Інтер'єрний друк

Друк для інтер'єру. Друк на полотнах, а також фотошпалери будь-яких ваших зображень. Таке рішення додасть жвавості приміщенню, вдихне в нього домашній затишок і відтворить ваш настрій в повній мірі вашому інтер'єру.
У чому перевага інтер'єрного друку?

Немає запаху - на відміну від чорнила використовуваних у пресі для зовнішнього використання, у Вас не буде проблеми з неприємним запахом від свіжонадрукованої продукції.
Не токсичні - безумовно, головний плюс, адже немає нічого ціннішого, ніж турбота про здоров'я. ЕКО-сольвентні фарби виготовляються з екологічно-чистої сировини, не мають домішок і абсолютно не шкідливі для здоров'я Вас і Ваших близьких.
Висока якість зображення - так як здоровий контакт з даною продукцією буде здійснюватися в безпосередній близькості, всі замовлення для інтер'єрної продукції друкуються тільки в найвищій якості - 1440 dpi.

За допомогою нашої продукції Ви зможете розмістити свою рекламу на: білбордах, лайтбоксах, виготовляти вивіски і світлові короби, брендувати транспорт, а також використовувати будівельну сітку і перфоровану плівку. Ми беремо на себе весь цикл робіт зі створення Вашої реклами - від розробки макета, до післядрукарської обробки.
Made on
Tilda